تعمیر کولر گازی

تعمیر کولرگازی و اسپیلت

تعمیر کولر گازی و اسپیلت یکی ازمهمترین خدمات مرکز تخصصی آندیا سرویس می باشد که شامل : نصب کولرگازی ، سرویس و تعمیر کولر گازی می باشد. زمان اعلام درخواست شما و نوع سرویس درخواستی و برند دستگاه شما همکاران ما تکنسین مخصوص در موضوع درخواستی شما را به محل اعزام می کنند.

کارشناسان و تکنسین های فنی آندیا  پس از حضور در محل و بازدید از دستگاه شما، در مورد اشکال دستگاه و همچنین مقرون به صرفه بودن هزینه تعمیرات یا سرویس آن ( شارژ گاز کولر گازی) شما را آگاه خواهند کرد و سپس در صورت تمایل شما اقدام به سرویس و یا تعمیر کولر گازی می نمایند.

برای تعمیر کولر گازی از یک متخصص در این زمینه استفاده کنید تا نیاز به دوباره کاری و صرف هزینه بیشتر نباشد.

و یا با شماره 72041-021 تماس بگیرید

چرا برای تعمیر کولرگازی و اسپیلت ، آندیا سرویس را انتخاب کنیم  ؟

دارای گارانتی خدمات در تعمیرات کولرگازی و اسپیلت

دارای بیشترین تجربه در تعمیرات کولرگازی 

          استفاده از قطعات اصلی و اورجینال در تعویض قطعات

ارائه قیمت های متعادل تحت نظر نهادهای اجرایی

دارای جدول زمان بندی های متفاوت برای تعمیر کولرگازی

          حضور کارشناسان تعمیرات کولرگازی و اسپیلت که به طور مداوم درحال شرکت در دوره های تخصصی

 خدمات آندیا سرویس

سریعترین زمان

باتوجه به ترافیک زمانی در مجموعه آندیا سرویس ، با ثبت درخواست تعمیرات از طرف شما نزدیکترین تعمیرکار  واجد شرایط را جهت ارائه سریعتر خدمات به محل مورد نظر شما اعزام نماید.

هزینه مناسب

باتوجه به تسلط و مهارت متخصصان ما به تمام نقاط قوت و ضعف لوازم منزل  در صورت بروز هرگونه مشکل در کمترین زمان ممکن به مشکل پی خواهند برد و تمامی سعی خود را نسبت به تعمیر قطعات و نه تعویض آن به کار خواهند بست.

تکنسین های متخصص

تیم آندیا سرویس منتخبی از بهترین سرویس کاران باتجربه در حوزه فعالیت لوازم منزل می باشد. و هریک از متخصصین دارای گواهینامه های معتبر در حوزه تخصصی تعمییرات لوازم منزل می باشند.

درخواست آنلاین تعمیر کولرگازی

مرکز خدمات مشتریان آندیا سرویس بعد از ثبت درخواست تعمیرات کولرگازی و اسپیلت جهت هماهنگی با شما تماس خواهند گرفت تا در زمان مورد نظر شما تکنسین متخصص به محل اعزام گردد.

مشکلات و سوالات متداول در کولرگازی

در صورتی که با هر یک از موارد زیر در رابطه با کولرگازی خود مواجه شدید ، توصیه می کنیم که سریعاً با ما تماس بگیرید.

در صورتیکه کولر گازی کار می کند ولی سرمایی ندارد این مشکل می تواند از گاز مبرد، دریچه ها، ترموستات، سیم های رابط، موتور و یا فیلتر باشد. شما می توانید در گام اول فیلترها را بررسی نمایید در صورتیکه فیلترها کثیف باشد، جریان هوا مسدود شده و عمل پرتاب هوای خنک به درستی انجام نمی شود در نتیجه سیستم خنک کننده درست کار نمی کند.

بهتر است بدانید که نشتی آب در کولر گازی بسیار خطرناک است و باید هرچه سریع تر حل گردد چرا که علاوه بر صدمه رسیدن به کولر آبی دیواری که پنل کولر بر روی آن نصب شده است را نیز دچار مشکل می کند و هزینه های گزافی را به بار می آورد. نشتی کولر گازی می تواند بر اثر مسدود بودن لوله تخلیه باشد و یا احتمال جرم گرفتن سینی تخلیه می باشد، احتمال دیگر می تواند از کار افتادن پمپ تخلیه باشد که با باز کردن لوله ی تخلیه و تعمیر یا تعویض کردن بخش های معیوب این مشکل برطرف می شود.

کولر گازی به درستی کار می کند ولی متاسفانه صدای آزاردهنده ای دارد، این مشکل می تواند بر اثر نصب نامناسب کولر گازی می باشد. به همین دلیل توصیه می شود در هنگام نصب کولر گازی با اندکی تحقیق بیشتر فردی مطمئن و متخصص را برای نصب کولر گازی خود بیابید و نصب کولر گازی خود را به دست افراد با تجربه بسپارید تا بعدا دچار اینچنین مشکلاتی نشوید و مجبور به پرداخت این هزینه های اضافی نگردید.

در صورتی که زمان زیادی از تعمیر کولر گازی شما نگذشته است اما بازهم درست کار نمی کند به فکر تعویض کولر گازی خود باشید و به هزینه های خود هزینه دوباره و چند باره کولر را اضافه نکنید

روشن نشدن کولر معمولا یکی از مشکلات رایج می باشد که میتواند علت های زیادی داشته باشد برای عیب یابی بهتر است ابتدا قسمت های الکتریکی کولرگازی را بررسی نمایید. معیوب بودن قسمت های الکتریکی شامل خازن، سیم های رابط، رله حرارتی، کمپرسور کولر گازی و دو شاخه برق و کلید چند وضعیتی (کلید فن) و یا ریموت کولر میتواند باعث روشن نشدن کولرگازی می شود.

از دیگر مشکلات رایج کولرگازی عدم تنظیم ترموستات یا شارژ کردن بیش از اندازه اوپراتور می باشد. عدم تنظیم ترموستات یا بیش از حد شارژ  کردن گاز اوپراتور از مشکلاتی است که باعث بروز مشکل می شود. برای سرریز کردن آب میتوانید از سینی کولر استفاده کتید که در قسمت زیرین کولرگازی تعبیه شده است.

برند های تحت پوشش و تعمیر آندیا سرویس برای کولرگازی و اسپیلت
آیا این مطلب برایتان مفید بود ؟
درحال ارسال
امتیاز کاربر 3.86 (7 رای)