تعمیر ماشین ظرفشویی

تعمیر ماشین ظرفشویی

تعمیرات ماشین ظرفشویی در مرکز تعمیرات لوازم خانگی، توسط کارشناسان کاربلد و با استفاده از تجهیزات تخصصی این حوزه انجام پذیرد؛ از این‌رو، نه تنها عیوب ایجاد شده در ظرفشویی ها مرتفع می گردد بلکه به دلیل اِعمال گردگیری ها، تنظیمات تخصصی و عملیات ویژه در حین تعمیر، کیفیت اولیه دستگاه بازیابی می گردد.

برخی از رایج ترین اشکالات پیش آمده در این دستگاه که توسط کارشناسان مرکز تعمیر ظرفشویی برطرف می‌گردد عبارت است از تعویض قفل درب ماشین ظرفشویی، تعویض هیتر، تعویض پمپ تخلیه، تعویض واشر در ماشین ظرفشویی، تعویض ترموستات، تعویض محفظه مواد شوینده و …. . خدمات ارائه شده در مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی منحصر به برند و یا نوعی خاص این دستگاه نیست و کلیه ماشین‌های ظرفشویی موجود در بازار را شامل می‌گردد.

و یا با شماره 72179-021 تماس بگیرید

چرا برای تعمیر ماشین ظرفشویی ، آندیا سرویس را انتخاب کنیم   ؟

دارای گارانتی خدمات در تعمیر ماشین ظرفشویی

دارای بیشترین تجربه در تعمیرات لوازم منزل

          استفاده از قطعات اصلی و اورجینال در تعویض قطعات ماشین ظرفشویی

ارائه قیمت های متعادل تحت نظر نهادهای اجرایی

دارای جدول زمان بندی های متفاوت برای تعمیر ماشین ظرفشویی

حضور کارشناسان تعمیرات ماشین ظرفشویی که به طور مداوم درحال شرکت در دوره های تخصصی

 خدمات آندیا سرویس

سریعترین زمان

باتوجه به ترافیک زمانی در مجموعه آندیا سرویس ، با ثبت درخواست تعمیرات از طرف شما نزدیکترین تعمیرکار  واجد شرایط را جهت ارائه سریعتر خدمات به محل مورد نظر شما اعزام نماید.

هزینه مناسب

باتوجه به تسلط و مهارت متخصصان ما به تمام نقاط قوت و ضعف لوازم منزل  در صورت بروز هرگونه مشکل در کمترین زمان ممکن به مشکل پی خواهند برد و تمامی سعی خود را نسبت به تعمیر قطعات و نه تعویض آن به کار خواهند بست.

تکنسین های متخصص

تیم آندیا سرویس منتخبی از بهترین سرویس کاران باتجربه در حوزه فعالیت لوازم منزل می باشد. و هریک از متخصصین دارای گواهینامه های معتبر در حوزه تخصصی تعمیرات لوازم منزل می باشند.

درخواست آنلاین تعمیر ماشین ظرفشویی

مرکز خدمات مشتریان آندیا سرویس بعد از ثبت درخواست تعمیرات ماشین ظرفشویی جهت هماهنگی با شما تماس خواهند گرفت تا در زمان مورد نظر شما تکنسین متخصص به محل اعزام گردد.

مشکلات و سوالات متداول در ماشین ظرفشویی

در صورتی که با هر یک از موارد زیر در رابطه با ماشین ظرفشویی خود مواجه شدید ، توصیه می کنیم که سریعاً با ما تماس بگیرید.

ماشین ظرفشویی که ظرف‌ها را تمیز نشوید دیگر ماشین ظرفشویی نیست. قبل از گذاشتن ظرف‌ها داخل ماشین مطمئن شوید که ظرف‌ها کثیف نباشند؛ سینی فشار، بازوهای آب‌پاش و واشر آب را چک کنید که چربی و ذرات غذا به آنها نچسبیده باشد.

ماشین ظرفشویی را بدون اینکه داخلش ظرف بگذارید و فقط با شوینده به کار بیاندازید تا کثیفی‌ها تمیز شوند. شاید علت این باشد که فشار آب خروجی از بازوهای آب‌پاش کم است. اگر سختی آب منطقه زندگی‌تان زیاد باشد ممکن است داخل لوله‌ها رسوب کند که باید آنها را تمیز کنید.

بازوها را چک کنید و ببینید آیا به راحتی حرکت می‌کنند یا خیر. اگر پوسیده شده‌اند باید برای تعمیر ماشین ضرفشویی اقدام کنید وآنها را عوض کنید. یکی دیگر از مشکلات می‌تواند شل شدن واشر غلاف تخلیه بالای باشد که باید عوض شود. و البته شما ممکن است نیاز به یک شوینده با کیفیت بالاتر نیاز داشته باشید، یا بیش از سه ماه از تاریخ انقضای مواد شوینده‌تان گذشته باشد

اکثر ماشین‌های ظرفشویی سروصدا ایجاد می‌کنند، مگر اینکه یک ماشین ظرفشویی فوق العاده آرام و بی‌صدا داشته باشید. اما اگر ماشین ظرفشویی‌تان ناگهان شروع به ایجاد سروصدای اضافه کند، قطعا مشکل دارد. احتمالا یا پمپ خراب شده و یا لازم است مهر و موم بازوی شستشو یا حلقه بلبرینگ را تعویض کنید. و یا بازوهای آب‌پاش به درستی حرکت نمی‌کنند و در حین حرکت به ظروف برخورد کرده و سروصدا ایجاد می‌کنند.در صورت مشاهده این مشکل برای تعمیر ماشین ظرفشویی باید از یک تعمیر کار کمک بگیرید.

اگر بر روی ظروف لکه باقی می‌ماند، از مواد کمک شستشو (rinse aid) استفاده کنید. مواد کمک شستشو از باقی ماندن آب روی سطوح ظروف جلوگیری می‌کند.

اگر بعد از اتمام کار ماشین ظرفشویی، هنوز داخل آن پر از آب است، نه تنها نمی‌توانید از ظروف استفاده کنید، بلکه ممکن است آب روی سطح آشپرخانه نشت کند. مشکل بزرگی است. قطعات لوله سوپاپ در مخزن تخلیه را بررسی کنید. اگر به درستی حرکت نمی‌کند، حتما آن را عوض کنید. همچنین می‌توانید یک موتور یا پمپ تخلیه جدید برای دستگاه بیاندازید.

قفل درب یکی از بخش‌های خارجی وپراستفاده‌ ماشین ظرفشویی است. اگر بسته نمی‌شود، مطمئن شوید که قفل درب پوسیده نشده باشد، همچنین کنترل الکترونیکی را هم بررسی کنید. شاید لازم باشد قفل درب را عوض کنید که به درستی بسته شود.

برند های تحت پوشش و تعمیر آندیا سرویس برای لباسشویی
آیا این مطلب برایتان مفید بود ؟
درحال ارسال
امتیاز کاربر 3.25 (4 رای)