تعمیر پکیج بوتان

شماره تماس : 72179-021

تعمیر پکیج بوتان

تعمیر پکیج دیواری بوتان توسط گروه آندیا سرویس در تهران صورت می گیرد. در حال حاضر برند های متنوعی در حال تولید پکیج های مختلف می باشند ، اما گروه صنعتی و حرفه ای بوتان بهترین و بالاترین سطح خدمات را ارائه می دهد و رفاه مشتریان را در اولویت قرار می دهد تا کاربران نیاز به تعمیر پکیج دیواری بوتان نداشته باشند.

پکیج یکی از محصولاتی می باشد که بوتان با مدل‌ها و رنگ های متنوع ، ظرفیت‌های مختلف ، فناوری‌های متعدد و قیمت‌های متغیر تولید کرده است و به علت پیچیدگی و ساختار پیشرفته ، تعمیر پکیج بوتان برای کاربران تا حدودی محدود شده است.

چنانچه با نقص در سیستم پکیج مواجه شدید گروه تخصصی آندیا سرویس با حضور متخصصین و تکنسین های مجرب و دوره دیده مفتخر است که خدمات تعمیر پکیج بوتان را در محل شما و طبق نیاز شما عزیزان انجام دهد.

جهت تعمیر پکیج بوتان کلیک کنید و یا با شماره 72179-021  تماس بگیرید و با کارشناسان آندیا سرویس مشکل را در میان بگذارید 

مشکلات رایج در تعمیر پکیج بوتان

تعمیر پکیج بوتان یک کار تخصصی است و حتما باید  توسط تکنسین حرفه ای انجام شود.

مشکلات پکیج بوتان در موارد زیر اتفاق می افتد :

خاموش شدن مشعل پکیج

روشن و خاموش شدن مداوم دستگاه.

غیرفعال بودن جرقه زن در حالی که فن کار می کند.

گرم نبودن آب مدار گرمایشی به اندازه دمای تعریف شده

عدم تشکیل شعله در حالی که جرقه زن کار می کند.

فعال بودن پمپ در حالی که فن کار نمی کند.

جهت تعمیر پکیج بوتان آندیا سرویس را انتخاب کنید 

آندیا سرویس در زمینه تعمیرات لوازم خانگی در برندهای مختلف دارای نمایندگی  داخلی و خارجی از جمله : بوتان ، بوش ، می باشد

آندیا سرویس با حضور تکنسین های متخصص و متعهد در تمام نقاط تهران آماده خدمت رسانی به مشتریان عزیز می باشد.

رفع عیب نقص و عیب یابی در لوازم خانگی برقی دارای اهمیت بالایی می باشد و همچنین شما با شناسایی و عیب یابی به موقع در پکیج خود ، می توانید از رخ دادن اشکالات بزرگتر و جدی تر دستگاه جلوگیری کنید تا نیازی به صرف هزینه زیاد برای تعمیر پکیج بوتان نداشته باشید

گروه آندیا با هدف سرعت در ارائه خدمات به مشتریان عزیز و استفاده از دانش جدید و متخصصین دوره دید در شیوه تعمیر قطعات لوازم  خانگی و همچنین ارائه قطعات اورجینال در تعمیر پکیج بوتان  آماده خدمات دهی  در محل به شما می باشد.

تعمیر پکیج بوتان و خدمات پس از فروش آن

بدون شک نیاز به وسایل برقی در منزل  و  تعمیرات سریع و اساسی آن را برای افراد بسیار مهم جلوه داده است. از همین رو متخصصان تعمیرات لوازم خانگی با سرویس دهی فوری به صورت 24ساعته در آندیا سرویس این امر را برای شما عزیزان میسر کرده است. حتی در روزهای تعطیل شما می توانید در کمتر از 2 ساعت با حضور متخصصان در محل تعمیرات وسایل خود را به آن ها بسپارید.

تمامی قطعات دارای ضمانت نامه کتبی است. به شما پیشنهاد می کنیم بدون نگرانی کار را به متخصصین این فن بسپارید، تا از صفر تا صد تعمیرات را در منزل خود شاهد باشید.

همچنین تمام تعمیرات لوازم خانگی شما که توسط گروه آندیا انجام می شود دارای 6 ماه گارانتی می باشد.

جهت تعمیر پکیج بوتان فرم زیر را تکمیل نمایید

سوالات متداول در تعمیر پکیج بوتان

نوسان فشار آب، نوسان جریان برق، نقص در ورودی گاز، فشار هوا نقص دارد و یا کمبود فشار گاز می باشد. برای رفع این مشکل، باید فشار آب را تنظیم کرده و از محافظ برق استفاده کنید تا تاثیر نوسانات برق را کاهش دهد. همچنین گاهی نیاز به تعویض شیر ورودی گاز، تعویض سوئیچ فشار هوا و اقداماتی از این دست می باشد که بهتر است برای انجام آنها از تکسنین های مجرب و معتبر این حوزه کمک بگیرید.

 کاهش فشار گاز، رسوب گرفتن مبدل، خراب شدن سنسور گرمایش، اشکال در ورودی گاز، اشکال در طراحی اولیه سایز لوله گاز ورودی و … جزء این وارد هستند که با تعمیر قطعات، تمیز کردن و یا تعویض آنها، مشکل برطرف می شود.

نواسانات فشار گاز، خرابی الکترود جرقه زن و فاصله ی نامناسب الکترود جرقه زن، اصلی ترین عواملی هستند که می توانند منجر به ایجاد این حالت در پکیج شوند.

1- کم بودن ارتفاع شعله
2- دقت نداشتن NTC مصرفی
3- رسوب گرفتن مبدل مصرفی
4- خرابی شیر سه راهه در نوع دومبدله
5- تحریک نشدن فلوسوئیچ در نوع تک مبدله
6- دودکش نامناسب
7- اشکال در لوله کشی آب مصرفی ساختمان
8- دبی و سردی بیش از حد آب سرد ورودی
9- خرابی پتاسیومتر آب مصرفی
10- خرابی سوپاپ بای پس در نوع دو مبدله
11- اشکال در پمپ در نوع دومبدله
12- خرابی برد کنترل

خرابی یا تنظیم نبودن فشار آب ، مسدود شدن شیلنگ منبع انبساط ، متناسب نبودن منبع انبساط با حجم آب مدار گرمایش

مرکز خدمات مشتریان آندیا سرویس بعد از ثبت درخواست تعمیرات پکیج بوتان جهت هماهنگی با شما تماس خواهند گرفت تا در زمان مورد نظر شما تکنسین متخصص به محل اعزام گردد.

برند های تحت پوشش و تعمیر آندیا سرویس برای کلیه لوازم خانگی