تعمیر تلویزیون

تعمیر تلویزیون

با توجه  به پیشرفت روز افزون تکنولوژی و تازگی تلویزیون نسبت به دیگر لوازم خانگی باعث شده تا جزو یکی از تخصصی ترین شاخه های این رشته قرار بگیرد .

آندیا سرویس به عنوان یکی از نمایندگی های مجاز تمامی برند های داخلی و خارجی با بیش از نیم قرن تجربه و دارای تکنسینهای مجرب ، متعهد و آموزش دیده در ارتباط با تعمیرات کلیه محصولات داخلی و خارجی جزء قدیمی ترین ها در این عرصه می باشد . مفتخر هستیم با استفاده از تجربیات و قوانین مدیریت و رضایتمندی مشتری در این عرصه بهترین باشیم .

با این وجود شرکت تعمیرات لوازم خانگی با داشتن تیمی مختصص در زمینه تعمیرات تلویزیون ، یک ابر غول پیشرفته به حساب می آید. ما بر خلاف خیلی از شرکت های دیگر از بهترین تکنسین ها برای تعمیرات بهره می گیریم، همین امر باعث می شود تا افرادی که با ما کار کرده اند ما را به دیگران نیز معرفی می کنند.

و یا با شماره 72179-021 تماس بگیرید

چرا برای تعمیر تلویزیون ، آندیا سرویس را انتخاب کنیم ؟

دارای گارانتی خدمات

دارای بیشترین تجربه در تعمیرات لوازم منزل

          استفاده از قطعات اصلی و اورجینال در تعویض قطعات

ارائه قیمت های متعادل تحت نظر نهادهای اجرایی

دارای جدول زمان بندی های متفاوت برای تعمیر تلویزیون

          حضور کارشناسان تعمیرات تلویزیون که به طور مداوم درحال شرکت در دوره های تخصصی

 خدمات آندیا سرویس

سریعترین زمان

باتوجه به ترافیک زمانی در مجموعه آندیا سرویس ، با ثبت درخواست تعمیرات از طرف شما نزدیکترین تعمیرکار  واجد شرایط را جهت ارائه سریعتر خدمات به محل مورد نظر شما اعزام نماید.

هزینه مناسب

باتوجه به تسلط و مهارت متخصصان ما به تمام نقاط قوت و ضعف لوازم منزل  در صورت بروز هرگونه مشکل در کمترین زمان ممکن به مشکل پی خواهند برد و تمامی سعی خود را نسبت به تعمیر قطعات و نه تعویض آن به کار خواهند بست.

تکنسین های متخصص

تیم آندیا سرویس منتخبی از بهترین سرویس کاران باتجربه در حوزه فعالیت لوازم منزل می باشد. و هریک از متخصصین دارای گواهینامه های معتبر در حوزه تخصصی تعمییرات لوازم منزل می باشند.

درخواست آنلاین تعمیر تلویزیون

مرکز خدمات مشتریان آندیا سرویس بعد از ثبت درخواست تعمیرات تلویزیون جهت هماهنگی با شما تماس خواهند گرفت تا در زمان مورد نظر شما تکنسین متخصص به محل اعزام گردد.

مشکلات و سوالات متداول در تلویزیون

در صورتی که با هر یک از موارد زیر در رابطه با تلویزیون خود مواجه شدید ، توصیه می کنیم که سریعاً با ما تماس بگیرید.

برند های تحت پوشش و تعمیر آندیا سرویس برای تلویزیون
آیا این مطلب برایتان مفید بود ؟
درحال ارسال
امتیاز کاربر 4.2 (5 رای)